Intencja

Spełniłam swoje marzenie! Wspierała mnie w tym cała masa osób, ale spełnić musiałam je sobie sama. Otworzyłam nową, modną szkołę jogi w mieście. 2.12 w poniedziałek miały miejsce pierwsze zajęcia, na które przyszło tak wielu z Was! Mój projekt to efekt wielu lat prawie codziennej praktyki własnej, wyjazdów do Indii, prowadzenia zajęć z cudownymi ludźmi oraz próba stworzenia zgranego Zespołu.

Gdy myślę o Yoga shali robi mi się ciepło na sercu. Cieszę się, że cieszycie się z jogi, nawiązujecie nowe znajomości i czujecie się dobrze w naszej przestrzeni. Bo ona jest dla Was – i właśnie z taką intencją powstała. Takie świetliste, dobre miejsce na mapie naszego miasta.

W Yoga shali chcę Wam dać wszystko, co w jodze najlepsze. W jodze i około jogowo, bo to, co robimy na macie rozciąga się na całokształt życia

Etos Yoga shala:

Czysty przekaz jogi na najwyższym poziomie

Bez znaczenia, czy pojedziesz do Nowego Yorku lub Dubaju. Możesz mieć pewność, że  będziesz znać praktykę ashtanga jogi wg Sri K. Pattabhiego Joisa.

Od lat co roku jeżdżę do Indii, gdzie uczę się jogi u źródeł – w najbardziej prestiżowych instytutach oraz u najlepszych nauczycieli na świecie. Jedną z wartości w jodze jest swadyaya, czyli nieustanny rozwój. Przez lata ukończyłam wiele kursów nauczycielskich oraz z milion warsztatów jogi. Mam świadomość, ile jeszcze mogę się nauczyć. W planach na 2020 r. mam m.in. trening mięśni dna miednicy Bebo oraz kurs nauczycielski malowania intuicyjnego Vedic art, który jest niezwykłą formą ekspresji twórczej oraz pogłębia zrozumienie jogi. To Wy – studenci Yoga shala motywujecie mnie do rozwoju, abym mogła dać Wam jeszcze więcej. Zawsze chętnie będę się z Wami dzielić nową wiedzą!

Nieustannego rozwoju możecie spodziewać się również po naszych nauczycielkach, które ciągle jeżdżą na warsztaty jogi i doskonalą swój warsztat nauczyciela. Dzięki temu wiedza, którą przekazujemy jest autentyczna i żywa.

 

Edukacja

Satsangi, ciekawe spotkania oraz warsztaty, które wspierają praktykę jogi oraz życie. Dla Twojego rozwoju i szerokiej perspektywy na jogę. W tym celu możesz korzystać z naszej biblioteczki, w której znajdziesz wiele białych kruków, klasycznych publikacji o jodze, duchowości, podróżach oraz Indiach. Bardzo polecam Wam również portal bosonamacie.pl – zagłębie artykułów o jodze i zdrowym stylu życia oraz Magazyn Joga – świetny miesięcznik, dzięki któremu będziecie wiedzieć, co w jodze piszczy.

Najbliższy Satsang odbędzie się 2.01 (czwartek) o 19:30. Wszyscy studenci Yoga shala są mile widziani!

 

Komfort

Dogodna lokalizacja w samym centrum miasta, ciepłe, przytulne wnętrze i prysznic. W pobliżu przystanki autobusowe, parkingi, uniwersytet, biura i urzędy oraz kawiarnie i restauracje, gdzie po zajęciach można napić się herbaty i coś przekąsić.

 

Postawa prospołeczna oraz proeko

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze miejsce było jak najbliżej idei eko lub „zero waste”. Chętnie będziemy wspierać i angażować się w bieżące inicjatywy na rzecz naszej pięknej Planety. Część naszych dochodów co miesiąc przeznaczamy na PAH. W przyszłości chciałabym zacząć prowadzić zajęcia jogi w areszcie dla kobiet. Miłość oraz życzliwość w stosunku do Ziemi oraz innych istot to nieodłączna część jogi.

 

Jakość

Zachęcamy do świadomych zakupów, a w naszym sklepiku, który będziemy rozwijać proponujemy produkty najwyższej jakości. Takie, które wspierają Waszą praktykę jogi i zdrowie. Zaczęliśmy od profesjonalnych mat Manduka. Własna mata do jogi to przede wszystkim higiena ćwiczeń. Jeżeli wiesz, że joga jest dla Ciebie – polecamy zakup swojej własnej, profesjonalnej maty do jogi. To zupełnie inny komfort praktyki. Maty Manduka nie kruszą się ani nie ślizgają, są wykonane z ekologicznych, wyjątkowo trwałych materiałów. Kupując matę Manduka oszczędzasz pieniądze – mata będzie służyła ci przez wiele, wiele lat.  Przez ten czas wydasz znacznie więcej na tanie i słabej jakości maty z supermarketów lub sklepów sportowych (niektóre tanie maty rozpadają się nawet po miesiącu użytkowania).

 

Podróże

Co roku chciałabym zabierać Was w jogową podróż w różne zakątki naszej pięknej Planety. Będziemy zwiedzać, ćwiczyć jogę i ładować baterie w niezwykle silnych miejscach mocy. Do głowy przychodzi mi Nepal, Birma, Bali… W niektórych miejscach już byłam (nawet wielokrotnie). Wspierać nas będzie bardzo fajne biuro podróży.

P.S. Ja dopiero się rozkręcam! Spodziewajcie się o wiele, wiele więcej!

Dziękuję za to, że jesteś. Mam nadzieję, że joga przyniesie wiele pozytywnych zmian w Twoim życiu, pomoże uwolnić to, co już Ci nie służy, przyniesie spokój i otworzy serce.

Leave a comment