Wieczorny kurs wprowadzający do Ashtanga jogi

04.07-28.07 • poniedziałki 19:15 i środy 20:00

Kurs obejmuje 8 zajęć, podczas których poznasz podstawy metody Ashtanga jogi.

• Nauczysz się powitań słońca, pozycji stojących, siedzących oraz poznasz sekwencję końcową
• Dowiesz się jak prawidłowo oddychać, a następnie połączysz ruch z oddechem
• Zrelaksujesz się i rozwiniesz kondycję
• Porozciągasz się i zbudujesz siłę
• Poprawisz koncentrację i głęboko odpoczniesz

Zajęcia przygotują Cię do praktyki I serii Ashtanga jogi. Po miesiącu będzie można rozwijać się dalej i ćwiczyć nawet 6 razy w tygodniu w grupie Ashtanga/Mysore.

Minimalna ilość uczestników: 6

ania-chomczyk

Prowadzi Ania Chomczyk

Na pierwsze zajęcia jogi poszłam w 2003 r. w USA i już wtedy wiedziałam, że będę chciała uczyć. Uwielbiam inspirować innych i towarzyszyć ludziom w ich podróży ku pełniejszemu i szczęśliwszemu życiu. A na macie do jogi potrafią dziać się cuda!

Przez lata regularnie podróżowałam do Indii, aby poznawać ten niesamowity kraj oraz uczyć się jogi u źródła – u najlepszych nauczycieli światowej klasy, np. Sharmili Desai oraz Sharatha Joisa. Moim nauczycielem w Polsce jest Krystian Mesjasz.

Jestem mamą małego Felixa. Studiowałam amerykanistykę na UW, a w 2016 r. na Uniwersytecie SWPS (kulturoznawstwo) obroniłam doktorat dotyczący jogi.

Przez lata moje teksty ukazywały się na portalu Bosonamacie.pl, oraz w Magazynie Joga oraz Yoga&Ayurveda. W wolnym czasie pielęgnuję znajomości z ludźmi. Pobieram lekcje klasycznego śpiewu Karnataki u Ranjini Koushik. Chętnie maluję i w styczniu 2021 r. zostałam certyfikowaną nauczycielką malarstwa intuicyjnego, Vedic art. Kocham Himalaje i bardzo brakuje mi dalekich podróży.

Wieczorny kurs wprowadzający do Ashtanga jogi

04.07-27.07 • poniedziałki 19:15 i środy 20:00

260 zł

Koszt: 260 zł
Minimalna ilość uczestników: 8 osób