joga Białystok, yoga shala Białystok, Ania Chomczyk, Urszula Sienkiewicz, Marta Kuklewicz-Sosnowska, Marta Wołosiewicz-Połomka, Lidia Kaczmarczyk, ashtanga Białystok, aerial joga Białystok, joga dla kręgosłupa Białystok, najlepsza szkołą jogi w Białymstoku, zajęcia dla kobiet Białystok, warsztaty rozwojowe Białystok, gdzie na jogę Białystok, fly joga Białystok, joga na hamakach Białystok

Wieczorny kurs wprowadzający do Ashtanga jogi

5.10-30.10 •  poniedziałki i środy 19:45-20:45

Kurs obejmuje 8 zajęć, podczas których poznasz podstawy metody Ashtanga jogi.

• Nauczysz się powitań słońca, pozycji stojących, siedzących oraz poznasz sekwencję końcową
• Dowiesz się jak prawidłowo oddychać, a następnie połączysz ruch z oddechem
• Rozwiniesz kondycję
• Porozciągasz się i zbudujesz siłę
• Poprawisz koncentrację i głęboko odpoczniesz

Zajęcia przygotują Cię do praktyki I serii Ashtangi oraz zajęć Mysore, gdzie będziesz mógł rozwijać swoją praktykę codziennie.
Już po miesiącu można przejść do grupy Ashtanga/Mysore.

W kursie wprowadzającym można wziąć udział maksymalnie 3 razy.

Ilość miejsc: 15

Weź swoją matę do jogi. Na miejscu można kupić również profesjonalne maty do jogi Manduka.

Edyta Cywoniuk

Prowadzi Edyta Cywoniuk

Przygodę  z jogą rozpoczęłam 4 lata temu pod okiem Ani Chomczyk. Z początku była to ciekawość i nowe wyzwanie. Wkrótce przygoda przekształciła się w wielką miłość do metody ashtanga jogi i medytacji.

Uczestniczyłam w wielu kursach w kraju i za granicą m.in. u Krystiana Mesjasza, Przemka Nadolnego, Kino Macgregor, Tim Feldmann, Ty Landrum. Praktykowałam w Polsce (Białystok, Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk), Miami, Barcelonie, Pradze. W lutym tego roku uczestniczyłam w obozie medytacyjnym w Indiach.

Ukończyłam profesjonalne kursy ajurwedy i masaży leczniczych u dr Partapa Chauhana – jednego z najlepszych lekarzy ajurwedy w Indiach i założyciela renomowanego instytutu Jiva Ayurveda.

Zostałam wegetarianką. Wiem, że mamy wspaniały organizm, który ma zadziwiające mechanizmy samonaprawcze, a jedyny warunek, który musi być spełniony to odpowiednie paliwo. Tym paliwem jest oczywiście pożywienie. Pożywienie powinno być bardzo dobrej jakości, im więcej składników odżywczych tym lepiej.

Odkryłam, że w naturze znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do uzyskania i podtrzymania równowagi fizycznej i psychicznej – czyli zdrowia.

Wieczorny kurs wprowadzający do Ashtanga jogi

05.10-30.10 •  poniedziałki i środy 19:45-20:45

250 zł

Koszt: 250 zł
Uczniowie/studenci/emeryci z ważną legitymacją – zniżka 10%
Minimalna ilość uczestników: 8 osób