joga Białystok, yoga shala Białystok, Ania Chomczyk, Urszula Sienkiewicz, Marta Kuklewicz-Sosnowska, Marta Wołosiewicz-Połomka, Lidia Kaczmarczyk, ashtanga Białystok, aerial joga Białystok, joga dla kręgosłupa Białystok, najlepsza szkołą jogi w Białymstoku, zajęcia dla kobiet Białystok, warsztaty rozwojowe Białystok, gdzie na jogę Białystok, fly joga Białystok, joga na hamakach Białystok

Wieczorny kurs wprowadzający do Ashtanga jogi

7.09-30.09 •  poniedziałki i środy 19:45-20:45

Kurs obejmuje 8 zajęć, podczas których poznasz podstawy metody Ashtanga jogi.

• Nauczysz się powitań słońca, pozycji stojących, siedzących oraz poznasz sekwencję końcową
• Dowiesz się jak prawidłowo oddychać, a następnie połączysz ruch z oddechem
• Rozwiniesz kondycję
• Porozciągasz się i zbudujesz siłę
• Poprawisz koncentrację i głęboko odpoczniesz

Zajęcia przygotują Cię do praktyki I serii Ashtangi oraz zajęć Mysore, gdzie będziesz mógł rozwijać swoją praktykę codziennie.
Już po miesiącu można przejść do grupy Ashtanga/Mysore.

W kursie wprowadzającym można wziąć udział maksymalnie 3 razy.

Ilość miejsc: 14 (+4 miejsca na korytarzu; w tym celu skontaktuj się z nami: kontakt@yogashala.pl)

 

Weź swoją matę do jogi. Na miejscu można kupić również profesjonalne maty do jogi Manduka.

_MG_8331

Prowadzi Ania Chomczyk

Na pierwsze zajęcia jogi poszłam 15 lat temu w USA i już wtedy wiedziałam, że będę chciała uczyć. Uwielbiam towarzyszyć ludziom w ich podróży ku pełniejszemu i szczęśliwszemu życiu. A na macie do jogi potrafią dziać się cuda!

Podstawą jest dla mnie praktyka własna. Ćwiczę jogę 6 dni w tygodniu i od lat regularnie jeżdżę do Indii, aby uczyć się u źródła – u najlepszych nauczycieli światowej klasy, np. Sharmili Desai oraz Sharatha Joisa. Inni nauczyciele, których niezwykle szanuję to Krystian Mesjasz i Przemek Nadolny.

Postrzegam jogę jako służbę innym oraz światu. Joga sprawia, że ustaje cierpienie. Że pojawia się światło tam, gdzie dawno go nie było. Poza regularnymi zajęciami jogi w Yoga shali będziemy wspierać lokalne i globalne inicjatywy na rzecz Życia podejmując współpracę z fundacjami, do których mam zaufanie.

Jestem mamą małego Felixa i ze wszystkich doświadczeń życiowych najbardziej cenię sobie właśnie macierzyństwo. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą. W 2016 r. na Uniwersytecie SWPS w Warszawie obroniłam doktorat dotyczący jogi.

Bardzo lubię pisać – moje teksty znajdziecie na portalu Bosonamacie.pl, którego jestem redaktorką, w Magazynie Joga oraz Yoga&Ayurveda. Interesuje mnie dobre, proste życie. Do tej pory nie mam prawa jazdy i poruszam się głównie rowerem. Dbam o naszą piękną Planetę. Wolę spotkania z ludźmi offline od online. Uczyłam się klasycznego śpiewu Karnataki, chętnie maluję i fotografuję. I kocham Himalaje.

Wieczorny kurs wprowadzający do Ashtanga jogi

07.09-30.09 •  poniedziałki i środy 19:45-20:45

250 zł

Koszt: 250 zł
Uczniowie/studenci/emeryci z ważną legitymacją – zniżka 10%
Minimalna ilość uczestników: 8 osób