joga Białystok, yoga shala Białystok, Ania Chomczyk, Urszula Sienkiewicz, Marta Kuklewicz-Sosnowska, Marta Wołosiewicz-Połomka, Lidia Kaczmarczyk, ashtanga Białystok, aerial joga Białystok, joga dla kręgosłupa Białystok, najlepsza szkołą jogi w Białymstoku, zajęcia dla kobiet Białystok, warsztaty rozwojowe Białystok, gdzie na jogę Białystok, fly joga Białystok, joga na hamakach Białystok

Poranny kurs wprowadzający do Ashtanga jogi

5.05-28.05 • środy i piątki 9:00-10:00

Kurs obejmuje 8 zajęć, podczas których poznasz podstawy metody Ashtanga jogi.

• Nauczysz się powitań słońca, pozycji stojących, siedzących oraz poznasz sekwencję końcową
• Dowiesz się jak prawidłowo oddychać, a następnie połączysz ruch z oddechem
• Zrelaksujesz się i rozwiniesz kondycję
• Porozciągasz się i zbudujesz siłę
• Poprawisz koncentrację i głęboko odpoczniesz

Zajęcia przygotują Cię do praktyki I serii Ashtanga jogi. Po miesiącu będzie można rozwijać się dalej i ćwiczyć nawet 6 razy w tygodniu w grupie Ashtanga/Mysore.

Zajęcia prowadzi Anita Łapińska

Minimalna ilość uczestników: 6

8

Prowadzi Anita Łapińska

Z jogą pierwszy raz spotkałam się w 2007 roku w Indiach i od razu zafascynowała mnie ta praktyka. Po powrocie z wakacji zaczęłam uczęszczać na zajęcia jogi jako uzupełnienie moich regularnych treningów siłowych i biegania. Mieszkałam wtedy w Wielkiej Brytanii, gdzie joga była już dosyć popularna, co dało mi możliwość poznania i zagłębienia się w tej dyscyplinie. Coraz częściej zaczęłam podróżować do południowej Azji w celach nauki, pracy nad wewnętrznym rozwojem, wyciszeniem, pogłębianiem praktyki a także poszerzaniem wiedzy na temat filozofii jogi. Posiadam 500-godzinny certyfikat RYS oraz certyfikat uprawniający do nauczania dzieci wydany przez Yoga Alliance. Przez ostatnie lata uczyłam jogi w Londynie oraz pracowałam w studiu poświęconym holistycznym praktykom ciała. Dla mnie praktyka jogi to więcej niż seria określonych ruchów to sposób na życie, podkreślający to, co ważne; pokora, łaska, życzliwość, szacunek, miłość oraz spokój. Joga daje mi poczucie wolności oraz pomaga pokonać moje lęki, obawy, frustracje itp. Joga daje mi przestrzeń do spowolnienia i skupienia się na sobie. Możliwość dzielenia się ze studentami wszystkim, czego uczę się po drodze, napełnia mnie radością. Wiem na pewno, że każdy może użyć więcej jogi w swoim życiu.

Poranny kurs wprowadzający do Ashtanga jogi

5.05-28.05 • środy i piątki 9:00-10:00

250 zł

Koszt: 250 zł
Minimalna ilość uczestników: 8 osób