joga w chustach, aerial joga Białystok

Joga w chustach kurs wprowadzający

4.02 – 28.02 • wtorki i piątki 20:30 – 21:30

Joga w chustach jest pomocna w odciążeniu kręgosłupa i stawów w wielu pozycjach z jogi. Głównym celem będzie przygotowanie naszego ciała do pozycji odwróconych gdzie nie zawsze możemy zrobić ich na macie z przyczyn zdrowotnych. Również wygięcia w tył sprawią nam większą przyjemność. Jak również będziemy dążyć do poprawienia swojej mobilności ruchowej przez przyjemne rozciąganie, które uwielbia nasze ciało.
Zapraszam na kurs jogi w chustach gdzie będziemy przede wszystkim super się bawić i latać

Kurs wprowadzający do jogi w chustach to 8 spotkań w zamkniętej grupie. Każde zajęcia będą kontynuacją poprzednich.

joga w chustach, aerial joga Białystok

Prowadzi Urszula Sienkiewicz

Instruktorka Jogi i terapeutka tradycyjnego masażu tajskiego. Absolwentka Podyplomowych Studiów Relaksacji i Jogi na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawskim. Ukończyła między innymi: kurs Jogi w chustach u Krzysztofa Sylwestrzaka, kurs Vipassany nauczany przez S. N. Goenkę, tantry pod okiem Luchisa Pustoty oraz tantry dla kobiet u dr Diany Czerkaszyny i tajskiego masażu jogicznego z Kanyą Krongboon oraz masażu tajskiego Yeshe Nuad u Hani Łubek.

„Dzięki jodze odnalazłam nie tylko stabilność ciała i umysłu, ale też pewność siebie i zaufanie do wewnętrznego „ja”. Codzienna praktyka daje mi spokój i wyciszenie, a każde postępy – moje i moich uczniów, dają mi ogromną radość, satysfakcję i mnóstwo energii. Regularna praktyka doskonale koryguje wady postawy, dlatego podczas zajęć dużo uwagi poświęcam prawidłowemu ułożeniu ciała i kręgosłupa, aby każdy w pełni swoich możliwości odczuł korzyści płynące z jogi”.

Joga w chustach kurs wprowadzający

4.02 – 28.02 • wtorki i piątki 20:30 – 21:30

250 zł

Koszt: 250 zł
Uczniowie/studenci/emeryci z ważną legitymacją – zniżka 10%
Minimalna ilość uczestników: 8 osób