Warsztat Joga na stres

Potrzebujesz odpoczynku i regeneracji, ale w ciągu tygodnia trudno jest ci znaleźć chwilę dla siebie? Masz bardzo dużo obowiązków, czujesz się przemęczony i masz trudności z zasypianiem? Zżerają cię nerwy? A może bolą plecy? Chcesz zredukować napięcie i poczuć się lepiej? Warsztat Joga na stres jest dla ciebie!

Warsztat obejmuje 5 dwugodzinnych spotkań, podczas których zadbasz o ciało i ducha.

Na każdych zajęciach możesz spodziewać się:

  • Łagodnej praktyki jogi – rozciągniesz się i wzmocnisz
  • Technik mindfulness i medytacji (siedzących i w ruchu) – wyciszysz się, odprężysz umysł i pozbędziesz się natłoku myśli
  • Ćwiczeń oddechowych – dzięki którym dotlenisz się i uwolnisz z toksyn

TERMINY SPOTKAŃ:

  • 26.01 niedziela 11:00-13:00
  • 02.02 niedziela 11:00-13:00
  • 09.02 niedziela 11:00-13:00
  • 15.02 sobota 13:00-15:00
  • 23.02 niedziela 11:00-13:00

Koszt: 270 zł

  • Uczniowie, studenci, emeryci z ważnym dokumentem: zniżka 10%
  • Studenci Yoga shala z ważnym karnetem (Open, Umowa długoterminowa, Karnet na warsztat wprowadzający): zniżka 30%
joga na stres (3)

Prowadzi Ania Chomczyk

Na pierwsze zajęcia jogi poszłam 15 lat temu w USA i już wtedy wiedziałam, że będę chciała uczyć. Uwielbiam towarzyszyć ludziom w ich podróży ku pełniejszemu i szczęśliwszemu życiu. A na macie do jogi potrafią dziać się cuda!

Podstawą jest dla mnie praktyka własna. Ćwiczę jogę 6 dni w tygodniu i od lat regularnie jeżdżę do Indii, aby uczyć się u źródła – u najlepszych nauczycieli światowej klasy, np. Sharmili Desai oraz Sharatha Joisa. Inni nauczyciele, których niezwykle szanuję to Krystian Mesjasz i Przemek Nadolny.

Postrzegam jogę jako służbę innym oraz światu. Joga sprawia, że ustaje cierpienie. Że pojawia się światło tam, gdzie dawno go nie było. Poza regularnymi zajęciami jogi w Yoga shali będziemy wspierać lokalne i globalne inicjatywy na rzecz Życia podejmując współpracę z fundacjami, do których mam zaufanie.
Jestem mamą małego Felixa i ze wszystkich doświadczeń życiowych najbardziej cenię sobie właśnie macierzyństwo. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą. W 2016 r. na Uniwersytecie SWPS w Warszawie obroniłam doktorat dotyczący jogi.

Bardzo lubię pisać – moje teksty znajdziecie na portalu Bosonamacie.pl, którego jestem redaktorką, oraz w Magazynie Joga. Interesuje mnie dobre, proste życie. Do tej pory nie mam prawa jazdy i poruszam się głównie rowerem. Dbam o naszą piękną Planetę. Wolę spotkania z ludźmi offline od online. Uczyłam się klasycznego śpiewu Karnataki, chętnie maluję i fotografuję. I kocham Himalaje.

Warsztat Joga na stres

5 spotkań

START: 26.01 niedziela 11:00-13:00

270 zł

Koszt: 270 zł
Uczniowie/studenci/emeryci z ważną legitymacją – zniżka 10%, Studenci Yoga shala z ważnym karnetem (Open, Umowa długoterminowa, Karnet na warsztat wprowadzający): zniżka 30%

Minimalna ilość uczestników: 6 osób